Kluby w Warszawie warte polecenia!

Warszawa to miasto o bardzo bogatym życiu nocnym. W stolicy, podobnie jak w przypadku wszystkich innych miast, większość tego życia koncentruje się w klubach nocnych, a tych w Warszawie nie brakuje! Gdzie się wybrać na całonocny clubbing? Jakie kluby są najlepsze? Poniżej lista najciekawszych lokali w Warszawie, gdzie zabawa trwa całą noc i które są wysoko oceniane przez imprezowiczów.

REKLAMA:

Impreza na dachu

Impreza na szczycie wieżowca z widokiem na panoramę wielkiego miasta w Warszawie? Jak najbardziej! Najwyżej położony i jeden z najlepszych klubów w Warszawie to Level 27, znajdujący się w samym centrum miasta na 27 piętrze wieżowca Atlas Tower. Największą atrakcją lokalu jest olbrzymi taras o powierzchni 450 m² z którego rozciąga się panorama Warszawy. Oprócz tarasu znajduje się tam także niewiele mniejsza sala, gdzie możemy się bawić w chłodniejsze dni lub odpocząć na wygodnych kanapach.

Kubańskie rytmy

Osoby, które mają dosyć zwykłych dyskotek lub po prostu chciałyby poczuć gorącą, wakacyjną atmosferę niezależnie od pory roku warto wybrać się do Teatro Cubano Warsaw. Jest to klub, który już na samym wejściu wita nas gorącą, latynoską atmosferą dzięki sali wypełnionej palmami i kubańską muzyką, dzięki czemu choć na chwilę możemy poczuć się jak na tropikalnej wyspie.

Poczuj przestrzeń

Jeden z największych nocnych lokali, gdzie możemy potańczyć przy dobrej muzyce to znajdujący się przy ulicy Smolnej, zajmujący zabytkową kamienicę. Według wielu jest to jedno z najlepszych miejsc dla fanów techno i muzyki house. Oprócz wspaniałej atmosfery możemy liczyć na ogromną przestrzeń około 1300 m².

Atmosfera jak na weselu

Osoby, które nie przepadają za typowo dyskotekową muzyką i lubią znane wszystkim biesiadne piosenki powinny udać się do klubu Wesele przy ulicy Żurawia. Jak sama nazwa wskazuje możemy się tam poczuć jak na prawdziwym weselu! Zobaczymy tam aktorów udających państwa młodych, usłyszymy największe hity disco polo i nie tylko. Również w menu lokalu znajdziemy typowe weselne dania, jak nóżki, tatar czy śledzie.